Úvod » Nabídka práce Brno » Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí nejen na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých firem a značek doma i v zahraničí. Máme lidský a férový přístup.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

* denně komunikovat se zákazníkem
* efektivně zpracovávat fakturace
* pracovat se skladovým systémem
* pravidelně i nepravidelně reportovat
* vést běžnou administrativní agendu

POŽADUJEME:

* středoškolské vzdělání
* zkušenosti na obdobné pozici vítáme, ale nepožadujeme je!
* znalost programu SAP nevyžadujeme, ale budou se Vám hodit
* znalost práce s MS Office nutností, především MS Excel
* ochotu pracovat na 2směny

NABÍZÍME:

* příjemné pracovní prostředí
* zajímavé ohodnocení
* stravenky v hodnotě 90 Kč, které plně hradíme
* týden dovolené navíc (25 dní)
* penzijní připojištění
* zvýhodněné telefonní tarify
* balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Máte zájem o místo Administrativní pracovník? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde