Celní referent/ka

Nově vznikající projekt společnosti DHL jde do druhé fáze a hledá nové kolegy!
Jedná se o stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu …

Co u nás budete dělat slovy manažera 🙂

Pokud se rozhodnete přidat k nám, budete poskytovat celní servis pro několik našich velkých zákazníků v rámci celních skladů, ale také pro zákazníky, jejichž zboží proclíváme do volného oběhu při příjmu zboží na naše sklady v Jažlovicích.

Na denní bázi budete „naskladňovat“ zboží do celního skladu, proclívat zboží do volného oběhu napřímo, nebo po uskladnění v CS, vyskladňovat z celního skladu, vystavovat VDD i T1 dokumenty a v neposlední řadě komunikovat s územním pracovištěm Nupaky.
Na měsíční bázi budete vykazovat zboží do Intrastatu. Také budete poskytovat podklady pro vyúčtování celních dokladů klientům a to společně se stanovením platby za celní dluhy.

To vše se bude odehrávat ve dvousměnném provozu.

Koho hledáme?

Někoho, kdo má:

*Znalost anglického jazyka
*Znalost celní problematiky – NENÍ PODMÍNKOU
*Uživatelskou znalost práce na PC
*Organizační schopnosti – zkrátka umíte si plánovat dobře pracovní činnosti
*Řidičské oprávnění sk. B
*Vlastnosti jako – komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost

Co Vám za to nabízíme:

Stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
25 dní dovolené
Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
Multisport kartu
Svozový autobus z Opatova
Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu
a spousty dalších benefitů..

Kontaktujte nás!

Tomáš Bureš
Recruiter/specialista náboru
mobil: +420 725 627 251
email: tomas.bures@dhl.com

Máte zájem o místo Celní referent/ka? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde