Úvod » Nezařazené » Hledáme brigádnici/brigádníka na IT oddělení

Hledáme brigádnici/brigádníka na IT oddělení

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí nejen na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých firem a značek doma i v zahraničí. Máme lidský a férový přístup.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• provádění administrativní práce v IT oddělení
• kancelářská práce s telefonem a počítačem
• zajišťování objednávek pro IT oddělení
* Instalace ,nastaveni a podpora uživatelů Microsoft Windows 10
* Instalace a podpora uživatelů Microsoft Office

POŽADUJEME:

• Znalost práce na PC a balíček MS OFFICE
• Časovou flexibilitu a spolehlivost – brigáda bude 2-3 dny v týdnu
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (vyřizování e-mailové komunikace)

CO ZÍSKÁŠ:

• získáš zkušenosti v mezinárodní společnosti, které se ti hodí do budoucna
• poznáš super kolegy

Máte zájem o místo Hledáme brigádnici/brigádníka na IT oddělení? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde