Úvod » Nezařazené » Operátor kvality

Operátor kvality

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Hledáme Operátora kvality pro pobočku Jirny

Hledáte práci v dynamické firmě s přátelským kolektivem? Chcete mít jistotu stabilní společnosti a pracovat pro jedničku na logistickém trhu? Chcete se do ráno těšit do práce? Pokud jste 3x odpověděli ANO – máme pro vás zajímavou nabídku:

Co budete dělat?

*Připravovat podklady pro oddělení kvality
*Spravovat interní databázi
*Zpracovávat reporty
*Sbírat data a vytvářet prezentace

Co budete potřebovat?

* Středoškolské vzdělání s maturitou
* Základní znalost AJ
* Uživatelská znalost MS Office (Excel, Outlook,…)
* Samostatnost
* Časovou flexibilitu, budete pracovat v 3 směnném provozu

Co Vám za to nabídneme?

* Prima partu, čisté a bezpečné pracovní prostředí
* Plně hrazené stravenky v hodnotě 80 Kč
* Multisport kartu
* Náborový příspěvek 3000 Kč
* 25 dní dovolené
* Svozové autobusy do práce z okolí
* Možnost kariérního růstu
A mnohé další…

Kontaktujte nás!

Eliška Kučerová
HR Recruiter

Eliska.kucerova@dhl.com
+420 727 975 231

Máte zájem o místo Operátor kvality? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde