Úvod » Nabídka práce Praha pro DHL Jažlovice » Pohotovost do skladu v Jažlovicích/BRIGÁDA

Pohotovost do skladu v Jažlovicích/BRIGÁDA

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

Být v pohotovosti na telefonu od 17:00 hod do 8:00 ráno (včetně víkendů a svátků 24 hodin) 2 týdny v měsíci
V případě potřeby dojet do skladu a zabezpečit vyskladnění materiálu podle požadavku
Pracovat v logistických systémech a v MS Excel
Spolupracovat s kolegy z administrativy, ze zákazníkem a dopravcem

POŽADUJEME:

Řidičský průkaz skupiny B
Dojezd do místa pracoviště maximálně do 30 minut
Průkaz VZV výhodou
Znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:

zajímavé platové ohodnocení
služební vozidlo + mobilní telefon

http://www.doplndhl.cz/zasady-zpracovani-osobnich-udaju-pri-naboru-zamestnancu/

VÍCE INFO:

volejte: 800 123 800

Máte zájem o místo Pohotovost do skladu v Jažlovicích/BRIGÁDA? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde