PROJECT MANAGER

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR, a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Máme lidský a férový přístup.

In this Project Management role:

· You’ll manage small to large international projects to achieve successful project delivery
· You’ll develop/manage project scope documents, related schedules/project plans
· You’ll provides guidance and resources to departments in need of PD (Project Delivery) support to develop and implement projects
· You’ll be held accountable for your projects to include the elements of Define, Plan, Implement, Control and Transition
· You’ll manage effective meetings with clients, senior personnel and team members
· You will providing accurate information, concise deliverables and clear expectations
· You’ll build long-term partnerships between customers, operations, and other support teams
· And more…

Now, here’s what we need from you:

· 3 years of experience with PM in logistics, production or automotive sector
· Bachelor’s Degree is required
· Fluent English and Czech is required
· Certification of PM methodology is an advantage
· Ability to communicate effectively with everyone involved in the project
· Ability to assess and evaluate situations effectively
· Ability to identify critical issues quickly and accurately
· Attention to detail

Máte zájem o místo PROJECT MANAGER? Pošlete nám na sebe kontakty








Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde