Úvod » Nabídka práce Brno » Site manager

Site manager

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V letošním roce jsme obhájili prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“.

Staňte se součástí DHL, staňte se součástí nejmezinárodnější společnosti!

Popis pozice:

* zodpovědnost za splnění požadovaných objemů a za finanční výsledky
* řízení kapacity skladu, materiálního vybavení, plánování zdrojů
* realizace systému stálého zlepšování
* schvalování cílů a KPI
* vedení týmu cca 130 podřízených
* zodpovědnost za bezpečný provoz skladu
* jednání se zákazníky
* plánování počtu zaměstnanců, tvorba organizační struktury, definování náplně práce, dohled nad splněním školení a řízení talent managementu.

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání
* předchozí zkušenost na pozici manažera skladu nebo jiné roli středního a top provozního managementu
* zkušenost s plánování zdrojů, případně rozpočtů, řízení P&L
* velmi dobrá znalost angličtiny
* výhodou je znalost prostředí velké mezinárodní společnosti

Nabízíme:

* výzvu a velmi zajímavou roli v logistice
* skvělé a přátelské pracovní prostředí
* služební auto
* další týden dovolené
* flexibilní pracovní doba
* penzijní připojištění

Máte zájem o místo Site manager? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde