Úvod » Nabídka práce Brno » Skladník/Skladnice – zkrácený úvazek

Skladník/Skladnice – zkrácený úvazek

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí nejen na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých firem a značek doma i v zahraničí. Máme lidský a férový přístup.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

* Pracoviště DHL Supply Chain v Pohořelicích
* Práce pouze na ranní směnu a zkrácený úvazek- 08:00-14:15

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

* Vyřizování objednávek dle požadavků
* Manipulace se zbožím – vyskladnění a naskladnění zboží do/z regálů
* Balení, etiketování a kompletace zboží
* Práce se scannerem

NABÍZÍME:

* Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Možnost profesního rozvoje a osobního růstu
* Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 90 Kč
* Týden dovolené navíc
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Karta Multisport, Makro karta
* A mnohé další benefity

Máte zájem o místo Skladník/Skladnice – zkrácený úvazek? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde