Úvod » Volná místa Bor u Tachova » Skladový operátor/ka

Skladový operátor/ka

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!
Právě obsazujeme pozici Warehouse manager pro pobočku DHL na chebské průmyslové zóně.

Co u nás budete dělat?

* Připravovat objednávky dle požadavků zákazníka
* Pracovat s manipulační technikou (Pokud nemáte zkušenosti, rádi Vás zaškolíme)
* Příjímat zboží na sklad
* Vést skladovou dokumentaci
* Komunikovat rámci týmu
* Dodržovat pravidla bezpečnosti práce

Koho hledáme?

* Zaměstnance kteří pracují pečlivě a spolehlivě
* Všechny, kdo mají chuť se učit nový věcem
* Někoho, pro koho práce ve třísměnném provozu není problém
* Zkušenosti s prací ve skladu nejsou podmínkou, vše Vás rádi naučíme,

Co za to nabízíme?

* Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
* Katalog zaměstnaneckých výhod (např. stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 70 Kč, týden dovolené navíc, výrazně levnější telefonování pro rodinu a blízké a další slevové programy, příspěvek na penzijní připojištění a další)
* Příspěvek na dopravu
* Pojistku na blbost
* Příjemné a čisté pracovní prostředí
* Moderní zázemí pro odpočinek a stravování s terasou

Máte zájem o místo Skladový operátor/ka? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde