Úvod » Volná místa Cheb » Údržbář

Údržbář

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

*diagnostika a údržba automatických strojů
*opravy a servis na úrovni elektro
*záznamy provedených oprav a prohlídek
*práce na 3 směny – ranní, odpolední, noční

POŽADUJEME:

*SŠ vzdělání v oboru eletro
*praxe min. 2 roky na obdobné pozici
*platná vyhláška č.50/1978 §6 výhodou
*zodpovědnost, pečlivost
*mechanickou zručnost

NABÍZÍME:

*pečlivé zaškolení
*dovolenou 25 dnů v roce
*90 Kč stravenky, které celé zaplatíme
*odpovědnostní pojistka zdarma
* příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
*s DHL lze využít spoustu slev v denním životě – třeba na plyn, elektřinu nebo nákup elektroniky
*volání za výhodné ceny

Máte zájem o místo Údržbář? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde