Máte zájem pracovat pro DHL?

Nastartujte svou kariéru v DHL

Proč pracovat v DHL Vybrat pozici

Představujeme DHL


Proč pracovat pro DHL

Hledáme další spokojené zaměstnance. Přidáte svůj příběh?

Zde může být váš příběh Zde může být váš příběh
Marcin Owsiński – skladový operátor II Zde může být váš příběh
Zde může být váš příběh Zde může být váš příběh
Zde může být váš příběh

Jitka Švajgrová

V DHL působím od roku 2006, kdy jsem nastoupila na pozici dispečera příjmu, za pár měsíců jsem se vypracovala na pozici směnového dispečera příjmu, kde jsem měla na starosti tým 6 – 10 lidí.

Po roce jsem přešla na oddělení výdeje, kde jsem byla již na pozici vedoucího týmu, velkou zkušeností v té době pro mě bylo zavádění nového zákazníka. Po rodičovské dovolené jsem si nemyslela, že bych se na původní místo mohla vrátit a to především z důvodu směnnosti a péče o dceru, ale DHL mi nabídlo stávající pozici na jiném úseku, kde je nastavený jiný typ směnnosti.

V současné době se starám o několik menších klientů, oddělení příjmu a expedic a výdeje. Moje náplň práce mě baví, je velmi různorodá, od zpracování reportingu či statistik po obalové hospodářství a samozřejmě péče o přidělené zaměstnance.

Cením si toho, že jsem měla možnost kariérně růst, a vzdělávat se. Věřím, že tuto možnost mají všichni zaměstnanci, stačí ji jen využít. Na DHL se mi líbí, že se stará o své zaměstnance, naslouchá jim a v neposlední řadě se věnuje i charitě.

Andrea Vachová

V DHL jsem začala pracovat v roce 2004 jako brigádník na balící lince a po 3 měsících mi byl nabídnut hlavní pracovní poměr, začínala jsem jako skladový operátor a řidič vysokozdvižného vozíku.

Prošla jsem si úsekem expedice i příjmu, kde jsem postupem času získávala zkušenosti s vedením menšího týmu lidí. S příchodem nového klienta jsem se stala vedoucí týmu, v současné době vedu tým 16 lidí, ale během sezóny mám na starosti přidělené brigádníky a agenturní zaměstnance a starám se mnohdy až o 50 lidí na směně.

Velice si vážím příležitosti k profesnímu růstu, kterým jsem prošla. Libí se mi, že se v rámci pozice mohu vzdělávat a navštěvovat různé kurzy, ať už se zaměřením na odborné znalosti či komunikační znalosti a dovednosti.

Na mé práci mě baví především vedení lidí a kolektiv, který mám kolem sebe. V DHL oceňuji stabilitu firmy, na kterou mohu spoléhat, lidský přístup a velké množství benefitů, ze kterých si může vybrat opravdu každý.

Miloš Novák

Do DHL jsem nastoupil v roce 2007, začínal jsem jako brigádník na balící lince v Ivančicích, kdy jsem chodil o víkendech při střední škole a poté o letních prázdninách. Po prázdninách mi nabídly přechod na hlavní pracovní poměr, kdy jsem působil jako provozní pracovník kompletační linky a poté jsem přešel na pozici kontrolora kvality.

Po dvou letech jsem dostal příležitost posunout se na pozici vedoucího směny. Se změnou zákazníka jsem se stal vedoucím týmu a v současné době vedu tým 10 lidí. Svoji práci mám rád a baví mě, jsme tu jedna rodina.

. Líbí se mi, že DHL poskytuje svým zaměstnancům pocit jistoty a stability, investuje do nich, reaguje na jejich potřeby a přání, lidé mají příležitost se profesně vyvíjet. Ze široké škály benefitů osobně nejvíce oceňuji nabídku telefonních tarifů, které intenzivně využívám.

O pracovní době a podmínkách

Odpovídající odměna

O vedoucích

Kariérní postup

Tato práce mě baví

Zajímavá a různorodá práce

Do práce v DHL chodím rád

Skvělý tým a moderní technologie

Pomáhám lidem v osobním rozvoji

Více volného času díky směnnosti

Důležitý je tým

Podívejte se, jak vypadá práce ve skladu DHL

Podívejte se, jak vypadá práce ve skladu DHL

Přidejte se k nám a pojďte pracovat do DHL Supply Chain!


Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Máme v celé republice 16 poboček s 2400 zaměstnanci. Můžeme vám nabídnout dobré pracovní ohodnocení, velké množství benefitů, získání praxe, možnost vzdělávání, přátelské pracovní prostředí s možností kariérního růstu a spoustu dalších výhod. Neváhejte a přidejte se k nám!

Zajímavé pracovní ohodnocení

Pravidelné měsíční bonusy Pravidelná výplata mzdy – mzda na účtu vždy nejpozději ve smluveném termínu

Komplexní systém benefitů

Cafeteria, plně hrazené stravenky Jste pro nás důležití vy – zajímáme se o lidi, u nás to není jen o práci ( akce den otevřených dveří, den mužů, žen apod.)

Zajímavá práce

Bezpečné pracovní prostředí, zajímavá různorodá práce, dobré pracovní podmínky

Otevřená komunikace a sdílení nápadů

Přátelská firemní kultura

Volná pracovní místa


Vyberte si vaši novou práci v DHL

Vyberte si na mapě pobočku, která je vám nejblíže a po kliknutí na mapě se dozvíte, jaká místa právě nabízí.
DHL Supply Chain má v České republice 16 poboček, které aktuálně nabízí více jak 20 pracovních pozic:

Zaujali jsme vás? Pracujte pro DHL!


Pošlete nám kontakt a my se vám ozveme
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Pro výše zmíněný souhlas vybírám tyto Společnosti divize DHL Supply Chain:
DHL Supply Chain s.r.o. (Pohořelice), DHL Shoe Logistics s.r.o. (Pohořelice), DHL Automotive s.r.o. (Nepřevázka), DHL Solutions k.s (Jažlovice, Jírny, Bor, Cheb)


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.