Úvod » Volná místa Dobřejovice » Od 11/2020 zvedáme mzdy! „SKLADNÍK/SKLADOVÝ OPERÁTOR“

Od 11/2020 zvedáme mzdy! „SKLADNÍK/SKLADOVÝ OPERÁTOR“

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který pošle včas výplatu a má zajímavou nabídku benefitů? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na to dát si kafe? Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, pak jste na správném místě. Právě nyní do našeho týmu totiž hledáme nové kolegy …

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

*Kompletovat a balit objednávky
*Přemisťovat palety
*Pickovat
*Provádět inventuru
*Lepit cenovky a štítkovat zakázky
*Podílet se na nakládce kamionů

nic náročného a složitého, co myslíte?

POŽADUJEME:

*Zkušenost ze skladu

moc toho nechceme, že?

NABÍZÍME:

*Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku
*Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
*Multisport kartu
*Možnost využití MHD z Opatova (bus č. 328)
*V případě vlastní dopravy parkoviště u místa pracoviště
*Stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
*25 dní dovolené
*Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
*Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu

a spoustu dalších benefitů…

Máte zájem o místo Od 11/2020 zvedáme mzdy! „SKLADNÍK/SKLADOVÝ OPERÁTOR“? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde