Úvod » Nabídka práce Brno » Transport Graduate program pro studenty

Transport Graduate program pro studenty

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který pošle včas výplatu a má zajímavou nabídku benefitů? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na to dát si kafe? Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, pak jste na správném místě. Právě nyní do našeho týmu totiž hledáme nové kolegy …

Získej příležitost stát se vedoucím v logistické společnosti

Dokončuješ studium a nebo jsi právě jsi dokončil/a vysokou školu a rád/a bys co nejlépe zhodnotil/a své vědomosti? Chtěl/a bys porozumět komplexitě businessu a manažerským odpovědnostem?
DHL Ti nabízí jedinečné příležitosti, jak získat profesní zkušenosti a jak nastartovat Tvou kariéru hned po ukončení vysoké školy! Připoj se k našemu Graduate programu a načerpej bohaté zkušenosti! Náš program trvá osmnáct měsíců a absolvuješ ho na několika skladech a pozicích.

Jak si tě představujeme?

Jsi absolvent vysoké školy ideálně ekonomického nebo logistického zaměření (max. 1 rok po ukončení studia).
 Nezalekneš se práce na počítači.
 Víš, co znamená MS Office a umíš ho používat.
 Máš řidičák skupiny B.
 Máš vůdčí potenciál

Budeme nadšeni, pokud…

Budeš mít povědomí o tom co je logistika a nebo pokud tě baví doprava
 Máš dobrou znalost anglického jazyka.
 Rád/a pracuješ s lidmi a zároveň jsi samostatná osobnost, na kterou je spoleh.
 Se vždy snažíš hledat nové a inovativní řešení.
 Rád/a strávíš část programu i na naší pobočce v Jažlovicích

Na co se můžeš těšit?

 Dostaneš smlouvu na hlavní pracovní poměr
 Nabídneme ti řadu vzdělávacích aktivit.
 Nové start-up projekty a nové zákazníky
 Prostředí stabilní nadnárodní společnost
 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí
 Plně hrazené stravenky ve výši 90 Kč

V případě zájmu zasílejte Váš životopis a motivační dopis…

Máte zájem o místo Transport Graduate program pro studenty? Pošlete nám na sebe kontakty
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích výběrových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice vypsané divizí DHL Supply Chain („Společnosti“). Souhlasím s tím, aby mi Společnosti poskytovaly informace o nabídce volných pracovních míst odpovídajících mému profilu, a to prostřednictvím kontaktních údajů, které jsem poskytl/a. Tento souhlas poskytuji dobrovolně, a to na dobu jednoho roku od jeho udělení.

Divize Supply Chain je složena z těchto společností: DHL Supply Chain s.r.o., DHL Shoe Logistics s.r.o., DHL Automotive s.r.o., DHL Solutions k.s.


Beru na vědomí, že Divize DHL Supply Chain, jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje, které jsem mu poskytl/a v rámci výběrového řízení a ve svém životopisu (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu), a to zejména v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise (případně žádosti o zaměstnání a průvodním dopisu) nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely realizace výběrového řízení na konkrétní pozici, o kterou jsem projevil/a zájem.


Více informací ohledně zpracování vašich osobních údajů naleznete zde